Bezpečnosť v Amazone

V tomto roku sme doposiaľ investovali viac ako 800 miliónov dolárov do bezpečnostných opatrení vrátane kontroly teploty, poskytovania rúšok a rukavíc, testovania a vylepšenie čistenia a jeho následná kontrola. K dnešnému dňu sme v našich prevádzkach po celom svete vykonali viac ako 150 významných procesných zmien, aby sme zaistili zdravie a bezpečnosť našich tímov. Zdravie zamestnancov je pre nás nesmierne dôležité. Striktne dodržujeme všetky pokyny nariadené vládou a orgánmi verejného zdravotníctva, aby sme zaistili príslušné opatrenia vo všetkých našich prevádzkach po celej krajine. Zaviedli sme sériu preventívnych zdravotných opatrení pre našich zamestnancov v našich prevádzkach. Tieto opatrenia zahŕňajú:

  • Dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti v našich budovách, medzi vodičmi a zákazníkmi pri doručovaní tovaru. Zvýšenie frekvencie a intenzity upratovania všetkých prevádzok.
  • Zdravie zamestnancov je pre nás prioritou a preto je dôležité, aby zamestnanci zostali doma a vyhľadali lekársku pomoc, ak sa necítia dobre, alebo ak niekto v ich domácnosti mal v posledných 24 hodinách horúčku.
  • Pohovory sú vykonávané online.

Registrujte sa jednoducho 3 krokmi

Ako jeden z hlavných partnerov Amazonu, Adecco, hľadá zamestnancov ako ste vy do nášho reverzného centra.

1
10 Minut

Ako začať s prácou pre Amazon?

Je to jednoduché. Vyplňte niekoľko základných informácií o Vás. Následne budete presmerovaný na webovú stránku práce pre Amazon, aby ste mohli vyplniť registračný formulár.

Dokončenie registrácie vám ušetrí čas! Ak máte nejaké problémy s registráciou, nebojte sa zavolať na číslo 0800 200 100 a požiadajte o pomoc.

Ukáž viac
2
45 Minut

Zúčastnite sa online pohovoru.

Tešíme sa na stretnutie s Vami. Adecco organizuje online pohovory a náborové akcie, aby Vám ponúklo prácu. Naši kolegovia Vás budú kontaktovať a dohodnú si s vami termín online pohovoru, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.  

 
3

Začnite hneď teraz!

Spolu s Amazonom Vám pomôžeme pripraviť sa na Váš prvý deň. Zúčastníte sa online školenia, ktoré je platené v bežnej hodinovej sadzbe. Následne ste pripravený na Vašu prvú zmenu!

V logistickom centre v Seredi ťa privítajú medzi sebou príjemní a ochotní kolegovia. Na nič nečakaj a pridaj sa k nám. Tešíme sa na spoluprácu.

Adecco

Máte otázku? Zavolajte nám!

Volajte zadarmo 0800 200 100
Kontaktujte nás